TAPYBA – JAUNATVIŠKAS ROMANTIZMAS AR SAVIRAIŠKA

Jūsų veiklos ar verslo reklama „Dabitos Draugas“ svetanėje. Pristatome jaunos menininkės parodą: TAPYBA – JAUNATVIŠKAS ROMANTIZMAS AR SAVIRAIŠKA

Aš, šio puslapio administratorė, Eveliną pažįstu asmeniškai. Stebėdama feisbuko platybėse jos darbus, pasiūliau sudalyvauti Outlet house organizuojamoje parodoje. Tai pirma Evelynos tapybos darbų paroda ir tikimės, kad ne paskutinė. Kas yra tapyba Evelinai dabar – saviraiška ar jaunatviškas romantizmas. Įdomu, kaip į šį klausimą atsakytų Ji pati.
Evelina – mokėsi Juozo Miltinio gimnazijoje ir Panevėžio dailės mokykloje. Baigė Vilniaus kolegijoje – finansų studijų programą ir KTU ekonimikos ir verslo fakultete – verslo ekonomikos magistrą. Evelina nuo vaikystės turėjo savitą pojūtį grožiui. Tapyba – tai viena iš saviraiškos priemonių ir parodoje pamatysite keletą drobių  iš Evelinos darbų kolekcijos.

Evelinos tapybos darbų paroda eksponuojama – Respublikos g. 71, Panevėžyje (Outlet house parduotuvėjė). Susiklosčius kritinei padėčiai, dėl korono viruso, uždaromos parduotuvės. Kol galėsite atvykti (pasibaigus karantinui), Evelinos tapybos darbus pristatysime šiame portfolio.

Tapyba - jaunatviškas romantizmas ar saviraiška

Tapyba - jaunatviškas romantizmas ar saviraiška

Tapyba - jaunatviškas romantizmas ar saviraiška

Iš Evelinos tapytų darbų, sudėjome Lietuvos vėliavą ir norime palinkėti stiprybės, supratingumo ir geros sveikatos šiuo kritiniu laikotarpiu. Sutelkta ramybė, blaivus protas ir atsakomybės jausmas – tai ko dabar reikia Lietuvai.
Vienaip ar kitaip – prireikus randame stiprybės“ A. Huxley
Jei Jus sudomino Evelinos tapybos darbai, galite susisiekti asmenine žinute: Facebook – Evelina Evi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *