Grožio konsultantė Olga

Grožio konsultantė Olga ir Outlet house

Jau keletą metų mūsų partneris yra grožio konsultantė Olga. Jos patirtis grožio sferoje – daugiau nei dešimt metų. Olga yra daugiau nei 50 metų gyvuojančios Švedų kompanijos nepriklausoma grožio konsultantė, ji yra verslo lyderė, dirbanti su komanda.

Drabužiai gali būti ir patogūs, ir tuo pačiu stilingi bei gražūs. Outlet house paskirtis – suteikti žmonėms stilingą ir išskirtinį įvaizdį už prieinamą kainą. Taigi, grožio konsultantė Olga ir Outlet house  kolektyvas turi bendrą tikslą – „kurti grožį“, o bendras tikslas sujungia mus bendriems projektams.

Mielos moterys, turite save dažniau lepinti, skirti laiko tik sau. Juk ne veltui sakoma: „Norint, kad tave mylėtų kiti, visų pirma – turi mylėti pats save“.

Grožio konsultantė Olga su Outlet house

Artėjančios kovo 8-tosios proga norime palepinti Panevėžio moteris. Visos, apsilankiusios Outlet house (Respublikos g. 71, trečias aukštas), gali išbandyti savo laimę! Visi kuponai laimingi. Jūs galite laimėti lūpų dažus arba nemokamą veido odos tyrimą. Jums tereikia užpildyti anketą (Outlet house parduotuvėje, prie kasos) ir dėl laimėjimo susisiekti su Olga.

Grožio konsultantė Olga

Grožio konsultantė Olga ir The One

Lūpų dažai The One

Madingiausi atspalviai, minkšta tekstūra – negalite praleisti šios progos! „The ONE“ – puiki linija stilingiems makiažo įvaizdžiams. Sukurk išskirtinį įvaizdį kartu su „The ONE“!

Odos tyrimas

Veido odos tyrimas su API aparatu, kuris tiria giluminius odos sluoksnius: aknę, riebumą, drėgmę, melaniną, poras.

Daugiau apie Olgą rasite jos facebook paskyroje: Konsultantė Olga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *