SMAGIOS DEKORACIJOS

Smagios dekoracijos - "Medžio sapnas"
Dovanos turėtų būti džiaugsmingos ir nešančios tik geriausias emocijas visiems ir visur.  Dabar kai visi visko turime, labai sunku ką nors nustebinti ar tiesiog parodyti individualų dėmesį. Todėl nuo rugpjūčio 8 d. pristatome liksmą ir spalvotą medžio dirbinių parodėlę – tai neįpareigojančios dovanėlės, smagios dekoracijos, kurios suteiks smagią emociją ir nepareikalaus daug išlaidų .
Dirbinių autorė L. Palionienė (studija ,,Medžio sapnas“)
Gaminame pagal individualius užsakymus. Kreiptis tel. 8 620 66103, 8 663 38199
Apie visas naujienas: facebook

Smagios mini dekoracijos tikrai pagyvins Jūsų gėlių vazoną ar bus miela smulkmenėlė draugui. Tinka ir kaip dekoratyvinis akcentas  pakuojant dovanas. Dekoracijos aukštis su smeigtuku 22 cm. Kainos nuo 1,5€ iki 2,5€.

Pradžiuginkite savo artimąjį ar draugą puikia dekupuota dėžute vyno buteliui ar natūralaus medžio širdutės formos dėžute, kurią galima dekoruoti taip, kaip tik norite. Šią dėžutę galėsite panaudoti papuošalams, segtukams ar kitiems smulkiems aksesuarams.

Žaismingomis spalvomis dekoruotas mielas katinėlis ar automobilio pakabukas su Jūsų vardo raide – puikus nedidelis suvenyras, tinkantis  dovanai bet kam ir bet kokia proga. Gaminame pagal užsakymą. Spalvas renkatės patys.

Rankomis dekoruota pastatoma vardo raidė – puiki dovana Jūsų vaikui krikštynų ar gimtadienio proga. Gaminame pagal užsakymą. Raidės spalvą ir dekoracijas galima rinktis pagal pageidavimą. Aukštis nuo 20 iki 40 cm Kaina nuo  15 iki 25 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *