Outlet house - Respublikos g. 71, Panevėžys

Tai 800 kv. m. salė, užpildyta pasaulinį pripažinimą įgijusių ir naujų, augančių prekinių ženklų kolekcijomis, kurios leis Jums puoselėti ir kurti savo asmeninį stilių.

Outlet house - Panevėžys

Tai parduotuvė tiems, kurie mėgsta išskirtinumą bei vertina sezoninių išpardavimų naudą. Čia visada bus pigiau už gamintojų rekomenduojamas mažmenines kainas.

Outlet House - brand išparduotuvė

Parduotuvės asortimente yra virš 4 šimtų prekinių ženklų ir virš 8 tūkstančių vienetų nepasikartojančių prekių, todėl aplankantys parduotuvę dažniau, visada randa kažką ypatingo sau ir savo šeimos komfortui.

Internetinėje parduotuvėje Dabitos Draugas galite įvertinti ir apžiūrėti ketvirtadalį Outlet house asortimento. Sezono naujienas, akcijas ir vykdomas edukacines programas rasite mūsų internetinės parduotuvės Dabitos Draugas spec. pasiūlymuose ir blog’e.

Artėjant šventėms ar šiaip kokiai progai, dideliu rūpesčiu tampa dovanų paieškos, tačiau vis sunkiau surasti ką nors įdomaus. Dovana kitam yra ne tai, ko reikia jums pačiam. Dovanų kuponas – laisvė išsirinkti dovaną pačiam. Jį įsigysite – Respublikos g. 71, Panevėžys.

Outlet house dovanų kuponas

Mada neturi dydžio ar amžiaus nei moterų, nei vyrų kolekcijose. Kiekvienas turime galimybę pasijausti moderniai, parodyti savo, kaip neeilinės asmenybės, išskirtinumą ir tam nebūtina keisti viso garderobo. Kartais pakanka įsigyti vieną kokybišką drabužį ar aksesuarą.

Outlet house - drabužiai ir aksesuarai

Outlet House“ Panevėžio mieste gali drąsiai vadintis suknelių parduotuve. Parduotuvėje rasite virš 500 skirtingų modelių suknelių. Asortimente – suknelės kasdieniam vilkėjimui, prabangioms progoms ir netgi nuotakoms. Vestuvinių suknelių pasiūla nėra didelė, bet jei pavyks prisitaikyti sau tinkantį dydį, tai Jums tikrai pasiseks, nes rekomenduojamos kainos yra beveik keturis kartus didesnės už mūsų parduotuvėje nurodytas kainas.

Dalį suknelių galima įsigyti internetu: Suknelės moterims ir merginoms.

Suknelės: kasdienės, puošnios, vestuvinės.

Šiuolaikinės moterys yra labai užimtos, nuolat skubančios ir turinčios daug veiklos, todėl jų apranga turėtų būti patogi, stilinga ir tinkanti visiems gyvenimo atvejams.

Vienas iš rimtesnių pirkinių yra striukė ar paltas, nes šis drabužis perkamas ne vienam sezonui. Outlet house asortimente originalios, stilingos ir išskirtinės striukės, kokybiški paltai ir puspalčiai – jaunoms moterims ir merginoms

Moteriškos striukės ir paltai - pasirinkimas įvairiam amžiui.

Vyro garderobas – funkcionalus, lengvai derinamas, tai yra: minimumas daiktų – maksimumas komplektų.  Mūsų prekės skirtos šiuolaikiškam didmiesčio vyrui, visada užimtam žmogui, kuris yra kelyje, bet siekia atrodyti stilingai bei prabangiai. Outlet House 2019 / 20 – ųjų metų kolekcijos pasiūlymai šaltajam sezonui. Dalis asortimento internetu: Kolekcija vyrams ir vaikinams

Vyriškos striukės ir paltai įvairiam amžiui

Dabitos Draugas

Jūsų paslaugoms bet kuriuo Jums tinkamu laiku. Į kitus miestus siunčiami tik apmokėti užsakymai.

Visi išmatavimai prie drabužių yra tikslūs, skaitykite daugiau: Prekių matavimai

Prekes pristatome pe 1 – 3 d.d. arba rezervuojame dviems darbo dienoms, pasirinkus atsiėmimą vietoje: Pristatymas ir rezervavimas

14 dienų grąžinimo garantija: Grąžinimo garantija

Panevėžiečiai ir atvykstantys miesto svečiai gali rezervuoti prekes dviems darbo dienoms (pasirinkę atsiėmimą vietoje), ir tik pasimatavę bei nusprendę, ar prekė jiems tinka, susimokėti banko kortele arba grynaisiais pinigais.

………………………………………………………………………………………………….

Outlet house – Respublikos g. 71, trečias aukštas, Panevėžys

Kovo 16 – 30 d. – parduotuvė NEDIRBS

Darbo laikas

I – V  10 : 19  (pagrindinis įėjimas į PC “KLEVAS”, trečias aukštas).

VI – 10 : 17  (nuo 15 iki 17 val. įėjimas PC „KLEVAS“ dešinėje, už LP EXPRESS terminalo).

VII – NEDIRBAME

………………………………………………………………

Mus galite sekti facebook ir instagram paskyrose.

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Vardas

El. paštas

Komentaras